sponsorlu reklam Admatic -sponsor

9. Sınıf Edebiyat Kitap Cevapları Sayfa 220 Öğün Yayınları

 9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Cevapları ÖĞÜN YAYINLARI 2021 2022

9. Sınıf Edebiyat Kitap Cevapları ÖĞÜN YAYINLARI, 9. Sınıf Edebiyat Kitap Cevapları, Kitap Cevapları, 9. Sınıf Öğün Yayınları Edebiyat Kitap Cevapları,


 derskonum.com'un değerli akademisyen-öğretmen-öğrenci-edebiyat sever takipçileri.


Derskonum.com olarak her dönem olduğu gibi yeni dönemde de sizler için kitap cevapları, konu anlatımı, pdf ders notları ile her zaman yanınızdayız..Bu sayfamızda siz değerli takipçilerimiz için 9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Cevapları ÖĞÜN YAYINLARI  üzerine bir paylaşım yazacağız. 

Siz de eğer bize ve tüm eğitim camiasına yardımcı olmak adına hazırladığınız yazılıları-notları-soruları-videoları paylaşmak isterseniz mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar..

doğru konum= derskonum

Destek olmak için lütfen LİNK PAYLAŞINIZ. :)

9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Cevapları ÖĞÜN YAYINLARI Sayfa 

.DİĞER TÜM SAYFALAR İÇİN TIKLAYINIZ.

9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Cevapları ÖĞÜN YAYINLARI Sayfa 220
.
.

9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Sayfa 220 Cevapları Öğün Yayınları

Metne Hazırlık

1. “Her şey adil olsaydı, şikâyet edebileceğimiz hiçbir şey kalmazdı.” Alex Rovira (Aleks Rovira), iyi Hayat Yukarıdaki sözle ilgili düşüncelerinizi sınıfta arkadaşlarınızla paylaşınız.

  • Cevap: Bu hayatta insan her zaman olumlu ya da güzel şeylerle karşılaşmamaktadır. Bazen yaşamın zorlukları da karşısına çıkar. Eğer bizler sadece gülü düşünseydik dikenin acısını kabullenmemiz zor olurdu. Bu anlamda yaşamın tek yönü olmadığını acısıyla tatlısıyla yaşandığını unutmamak gerekiyor.

2. Sizce mektupta ne anlattığımız mı yoksa duygu ve düşüncelerimizi nasıl ifade ettiğimiz mi daha önemlidir? Nedenini açıklayınız.

  • Cevap: Bence mektupta ne anlattığımız daha önemlidir. Çünkü insanı insan yapan duygu ve düşünceleridir. Bunlar olmadan yarım kalmış gibiyizdir. Bundan ötürü üsluptan çok konunun değerli olduğunu düşünmekteyim.
.

9. Sınıf Edebiyat Kitap Cevapları ÖĞÜN YAYINLARI

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

sponsor reklamı

SPONSOR REKLAMI

derskonumesnk