sponsorlu reklam Admatic -sponsor

2023-2024 9,10,11,12.SINIF KİMYA DERSİ YILLIK PLANI İNDİR

9,10,11,12.SINIF KİMYA DERSİ YILLIK PLANI İNDİR 2022-2023-2024-2025KİMYA DERSİ YILLIK PLANLARI,
KİMYA YILLIK PLAN, 9 10 11 12 SINIF KİMYA YILLIK PLANLARI, KİMYA YILLIK PLANI 9 10 11 12.SINIF , YILLIK PLANLAR, -KİMYA YILLIK PLAN, 9 10 11 12 SINIF KİMYA YILLIK PLANLARI,KİMYA YILLIK PLANLARI, KİMYA YILLIK PLANI , KİMYA DERSİ YILLIK PLANLARI, YILLIK PLANLAR, DERSKONUM.COM'UN değerli öğretmen-öğrenci-eğitim sever takipçileri.


Her dönem olduğu gibi yeni dönemde de yks notları, kitap  cevapları, konu anlatımı, pdf ders notları ve yazılı soruları ile yine yanınızdayız..


derskonum.com olarak bu sayfamızda KİMYA YILLIK PLANLARI, YILLIK PLANLAR, KİMYA YILLIK PLAN,   üzerine bir paylaşım yapıyoruz .


Sizde eğer bize ve tüm eğitim camiasına yardımcı olmak adına hazırladığınız yazılıları-notları-soruları-videoları paylaşmak isterseniz mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.


İyi çalışmalar..

doğru konum= derskonum

destek olmak için lütfen LİNK paylaşınız

Müfredat değişimi geçen eğitim öğretim yılında tamamlandı. Bu yıl geçen yıl uygulanan müfredatla devam edilecek, bir değişiklik olmayacak.
Sınıf bazında yıllık planları hangi hafta hangi kazanımların işleneceğini ve açıklamalarıyla yıllık planlara buradan ulaşabilirsiniz.

derskonum.com olarak yıllık plan, günlük plan ve diğer dosyalarımızla bu eğitim öğretim yılında yanınızda olacağız
 

9.SINIF


10.SINIF


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

sponsor reklamı

SPONSOR REKLAMI

derskonumesnk