sponsorlu reklam Admatic -sponsor

11. Sınıf Edebiyat Kitap Cevapları Cem Yayınları Sayfa 91

 11.SINIF EDEBİYAT KİTAP CEVAPLARI CEM YAYINLARI 2023-2024, 11. SINIF EDEBİYAT KİTAP CEVAPLARI, 11.SINIF TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI KİTAP CEVAPLARI, KİTAP CEVAPLARI,


derskonum.com'un  değerli akademisyen-öğretmen-öğrenci-edebiyat sever takipçileri.


Derskonum.com ailesi  olarak her dönem olduğu gibi yeni dönemde de sizler için kitap cevapları, konu anlatımı, pdf ders notları ile her zaman yanınızdayız..


Bu sayfamızda siz değerli takipçilerimiz için 11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Kitap Cevapları CEM Yayınları 2023-2024  üzerine bir paylaşım yapacağız. 

 

İyi çalışmalar..

doğru konum= derskonum

 

destek olmak için lütfen LİNK paylaşınız

 

CEVAPLAR AŞAĞIDA

 

Sizde eğer bize ve tüm eğitim camiasına yardımcı olmak adına hazırladığınız yazılıları-notları-soruları-videoları paylaşmak isterseniz mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

İyi çalışmalar..

doğru konum= derskonum

destek olmak için lütfen LİNK paylaşınız


 11. Sınıf Edebiyat Kitap Cevapları Cem Yayınları Sayfa 
.

.11-sinif-edebiyat-kitap-cevaplari-cem-yayinlari-

.

11. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Cevapları Cem Yayınları Sayfa 91

Hazırlık Çalışması

1. Edebî bir metnin şiir sayılabilmesi için ahenk unsurlarına veya şekil özelliklerine sahip olması yeterli midir? Düşüncelerinizi sözlü olarak ifade ediniz.

  • Cevap: Hayır yetmez. Çünkü şairin özgün bir dili ve etkili bir sanat kabiliyeti olması gerekmektedir. Onun bir derdi olmalıdır. Estetik değerleri taşımalıdır. Yoksa herkes kafiyeli ahenkli şiir yazabilirdi ve herkes şair olurdu.

2. Bazılarımız genç yaşta bazı sorumluluklar üstleniriz. Sizin de üstlendiğiniz sorumluluklarınız var mı? Sınıf ortamında arkadaşlarınızla paylaşınız.

  • Cevap: Var. Mesela evde bütün çöpleri atma, bahçeyi temizleme, alış veriş yapma benim sorumluluğumdadır. Ben de elimden geldiğince bana düşen sorumlulukları yerine getirmeye çalışırım.

11. Sınıf Cem Yayınları Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Sayfa 91


KİTABIN TÜM CEVAPLARI İÇİN TIKLAAAAAAA

11. Sınıf Edebiyat Kitap Cevapları Cem Yayınları

KİTABIN TÜM CEVAPLARI İÇİN TIKLAAAAAAA


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

sponsor reklamı

SPONSOR REKLAMI

derskonumesnk