sponsorlu reklam Admatic -sponsor

11. Sınıf Edebiyat Kitap Cevapları Cem Yayınları Sayfa 36

 11.SINIF EDEBİYAT KİTAP CEVAPLARI CEM YAYINLARI 2023-2024, 11. SINIF EDEBİYAT KİTAP CEVAPLARI, 11.SINIF TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI KİTAP CEVAPLARI, KİTAP CEVAPLARI,


derskonum.com'un  değerli akademisyen-öğretmen-öğrenci-edebiyat sever takipçileri.


Derskonum.com ailesi  olarak her dönem olduğu gibi yeni dönemde de sizler için kitap cevapları, konu anlatımı, pdf ders notları ile her zaman yanınızdayız..


Bu sayfamızda siz değerli takipçilerimiz için 11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Kitap Cevapları CEM Yayınları 2023-2024  üzerine bir paylaşım yapacağız. 

 

İyi çalışmalar..

doğru konum= derskonum

 

destek olmak için lütfen LİNK paylaşınız

 

CEVAPLAR AŞAĞIDA

 

Sizde eğer bize ve tüm eğitim camiasına yardımcı olmak adına hazırladığınız yazılıları-notları-soruları-videoları paylaşmak isterseniz mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

İyi çalışmalar..

doğru konum= derskonum

destek olmak için lütfen LİNK paylaşınız


 11. Sınıf Edebiyat Kitap Cevapları Cem Yayınları Sayfa 36

 


.Hazırlık Çalışması

 1. Hastalandığınız zaman aileniz ve yakınlarınızın size yaklaşımı değişiyor mu? Sizin onlara karşı tutumunuz nasıl oluyor? Düşüncelerinizi sözlü olarak ifade ediniz. 
  • Cevap: Hastalandığımda genel olarak ailemin ve yakınlarımın bana yaklaşımı değişir. Benimle gün içerisinde normalden daha çok ilgilenir ve beni daha çok merak ederler. Benim de onlara karşı tutumum karşılıklı olarak ve ruh halinin gereği olarak değişir. Sevdiklerimin bana olan ilgisine ve yardımı hoşuma gider ve onların bu ilgisine karşılık içimde bir minnet duygusu oluşur.

2. Hasta ziyaretinde bulunduğunuzda nelere dikkat edersiniz? Açıklayınız.

  • Cevap: Öncelikle müsaitlik durumuna göre ziyarete randevulu giderim. Ziyarete giderken bir hediye alır ve götürürüm. Ziyaretin kısa olması için zamanı güzel kullanırım. Ziyaret esnasında fazla konuşmaz hastayı yoracak sorular sormam. Moralini bozacak konu, örnek, soru ve yorumlardan kaçınırım


.

11. Sınıf Edebiyat Kitap Cevapları Cem Yayınları Sayfa 

11-sinif-edebiyat-kitap-cevaplari-cem-yayinlari-sayfa


KİTABIN TÜM CEVAPLARI İÇİN TIKLAAAAAAA

11. Sınıf Edebiyat Kitap Cevapları Cem Yayınları

KİTABIN TÜM CEVAPLARI İÇİN TIKLAAAAAAA


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

sponsor reklamı

SPONSOR REKLAMI

derskonumesnk