sponsorlu reklam Admatic -sponsor

2023-2024 Sorumluluk Sınavı Ne Zaman

  SORUMLULUK SINAVLARI NE ZAMAN ŞUBAT 2023-2024, SORUMLULUK SINAVLARI NE ZAMAN 2023-2024, SORUMLULUK SINAVLARI NE ZAMAN, SORUMLULUK SINAVLARI, GÜNCEL EĞİTİM, EĞİTİM HABERLERİ, güncel eğitim, GÜNCEL,derskonum.com'un değerli öğretmen-öğrenci-edebiyat sever takipçileri.


Her dönem olduğu gibi yeni dönemde de kitap cevepları,konu anlatımı,pdf ders notları ile sizlerin yanınızdayız..Bu sayfamızda siz değerli takipçilerimiz içinSORUMLULUK SINAVLARI NE ZAMAN EYLÜL 2023 üzerine bir yazı yazacağız. Sizde eğer bize ve tüm eğitim camiasına yardımcı olmak adına hazırladığınız yazılıları-notları-soruları-videoları paylaşmak isterseniz mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar..

destek olmak için lütfen  LİNK paylaşınız


doğru konum = derskonumSORUMLULUK SINAVLARI NE ZAMAN 2023


❕❕❕NORMAL ŞARTLARDA: ❕❕❕

EYLÜL-ŞUBAT-HAZİRAN AYLARINDA OLMAK ÜZERE ÜÇ AYRI DÖNEMDE SORUMLULUK SINAVLARI YAPILMAKTADIR.. BURADA DA SORUMLULUK SADECE EDEBİYAT DERSİNDEN VE ALMADIĞI DERSLERDEN OLMAKTA İDİ.. PANDEMİ SÜRECİNDE BU DURUM DEĞİŞMİŞTİR.

DETAYLAR AŞAĞIDA 👇

SORUMLULUK SINAVINA KİMLER KATILACAK?

12.SINIFLAR ve 11. BİR ÖNCEKİ DÖNEMDEN ( SINIFTAN) HERHANGİ BİR DERSTE ORTALAMASI 50'NİN ALTINDA OLAN (1.VE 2.DÖNEM ORTALAMASI YANİ KARNEDEKİ DÖNEM SONU NOTU)  TÜM ÖĞRENCİLER GİRECEK ( pandemi dönemi nedniyle)

10. Sınıflar ise sadece edebiyat ve nakil oldular ise yeni okullarında okutulan farklı-ekstra derslerden . (Almanca-Müzik-Resim-Beden vs.)

SORUMLULUK SINAVIN NE ZAMAN?

Ortaöğretim kurumlarında sorumluluk sınavları okulların açıldığı ilk hafta yapılır. Bu sene okullar 11 Eylül itibarıyla açılacağı için  Sorumluluk Sınavları 11 Eylül-18 Eylül arasında yapılacaktır.


DERSLER İÇİN BAĞLANTILARA TIKLAYINIZ..

👉👉EDEBİYAT SORUMLULUK SINAVLARI

👉👉MATEMATİK SORUMLULUK SINAVLARI

👉👉FİZİK SORUMLULUK SINAVLARI

👉👉KİMYA SORUMLULUK SINAVLARI

👉👉BİYOLOJİ SORUMLULUK SINAVLARI

👉👉TARİH SORUMLULUK SINAVLARI

👉👉COĞRAFYA SORUMLULUK SINAVLARI

👉👉İNGİLİZCE SORUMLULUK SINAVLARI

👉👉ALMANCA SORUMLULUK SINAVLARI

👉👉FELSEFE-SOSYOLOJİ-MANTIK SORUMLULUK SINAVLARI

👉👉DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ SORUMLULUK SINAVLARI


SORUMLULUK SINAVLARI NE ZAMAN


v

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

sponsor reklamı

SPONSOR REKLAMI

derskonumesnk