sponsorlu reklam Admatic -sponsor

İnsanlar niçin az sözle çok şey anlatmak isterler? Tartışınız

 İnsanlar niçin az sözle çok şey anlatmak isterler? Tartışınız.12.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ordinat Yayınları Ders Kitabı 66 sayfada yer alan bir soru olan "İnsanlar niçin az sözle çok şey anlatmak isterler? Tartışınız.


derskonum.com'un değerli akademisyen-öğretmen-öğrenci-edebiyat sever takipçileri.


Derskonum.com olarak her dönem olduğu gibi yeni dönemde de sizler için kitap cevapları, konu anlatımı, pdf ders notları ile her zaman yanınızdayız..Bu sayfamızda siz değerli takipçilerimiz için 12.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ordinat Yayınları Ders Kitabı 66 sayfada yer alan bir soru olan "İnsanlar niçin az sözle çok şey anlatmak isterler? Tartışınız." üzerine bir paylaşım yazacağız. 


Sizde eğer bize ve tüm eğitim camiasına yardımcı olmak adına hazırladığınız yazılıları-notları-soruları-videoları paylaşmak isterseniz mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

destek olmak için lütfen  LİNK paylaşınız


12.Sınıf Edebiyat Kitabı Cevapları Ordinat Yayınları İnsanlar niçin az sözle çok şey anlatmak isterler? Tartışınız.

  • Cevap: Çünkü günümüzde en değerli şey zamandır. İnsanlar karşılarındakine sorunlarını en kestirme yollardan aktarmak isterler. Söz kalabalıklığı hem zamandan çalar hem de kişilerin iletişimini olumsuz etkiler. Bu olumsuz durumlardan kurtulmak için az sözle çok şey ifade etmek isterler. 
İnsanlar niçin az sözle çok şey anlatmak isterler? Tartışınız


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

sponsor reklamı

SPONSOR REKLAMI

derskonumesnk