sponsorlu reklam Admatic -sponsor

12. Sınıf Edebiyat Kitap Cevapları Sayfa 159 ANKA YAYINLARI

           12. Sınıf  Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Cevapları ANKA KUŞU YAYINEVİ

12. Sınıf  Edebiyat Kitap Cevapları ANKA YAYINLARI, 12. Sınıf  Edebiyat Kitap Cevapları, Kitap Cevapları, 12. Sınıf  Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Cevapları,

12-sinif-edebiyat-kitap-cevaplari-sayfa--anka-yayinlari


derskonum.com'un değerli akademisyen-öğretmen-öğrenci-edebiyat sever takipçileri.


Derskonum.com olarak her dönem olduğu gibi yeni dönemde de sizler için kitap cevapları, konu anlatımı, pdf ders notları ile her zaman yanınızdayız..Bu sayfamızda siz değerli takipçilerimiz için  12. Sınıf  Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Cevapları ANKA KUŞU YAYINEVİ üzerine bir paylaşım yazacağız. 

Siz de eğer bize ve tüm eğitim camiasına yardımcı olmak adına hazırladığınız yazılıları-notları-soruları-videoları paylaşmak isterseniz mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar..

doğru konum= derskonum

12. Sınıf  Edebiyat Kitap Cevapları ANKA YAYINLARI Sayfa 159

 ..


.

.

12. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Sayfa 159 Cevapları Anka Yayınevi

Hazırlık Çalışmaları

1. Postmodernizm kavramı hakkında bilginiz var mı? Bu kavram sizde ne tür çağrışımlar yapıyor?

  • Cevap:

2. Romanda şiir, makale, günlük, ansiklopedi maddesi, reklam metni vb. kullanılmasını nasıl değerlendiriyorsunuz? Düşüncelerinizi paylaşınız.

  • Cevap:

3. Orhan Pamuk, Yeni Hayat romanına “Bir gün bir kitap okudum ve bütün hayatım değişti.” cümlesiyle başlar. Sizce bir kitap, insanın yaşamını değiştirebilir mi? Tartışınız.

  • Cevap:

4. Okuduğunuz romanlardan hangisinin kahramanı yerinde olmak isterdiniz? Neden?

  • Cevap:

Etkinlik

Orhan Pamuk, Kara Kitap adlı romanının Karlı Gecenin Aşk Hikâyeleri adlı bölümünde bahsi geçen bir hikâyeden yola çıkarak Gizli Yüz senaryosunu yazmıştır. Peki, siz romanlardan uyarlanan filmleri izlemeyi mi yoksa romanları okumayı mı tercih edersiniz? Tartışınız.

  • Cevap:
DİĞER TÜM SAYFALAR İÇİN TIKLAYINIZ. 12. Sınıf  Edebiyat Kitap Cevapları ANKA YAYINLARIDİĞER TÜM SAYFALAR İÇİN TIKLAYINIZ. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

sponsor reklamı

SPONSOR REKLAMI

derskonumesnk