sponsorlu reklam Admatic -sponsor

11. Sınıf Edebiyat Kitap Cevapları GEZEGEN YAYINLARI Sayfa 38

     11. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Cevapları GEZEGEN YAYINLARI 2021 2022

11. Sınıf Edebiyat Kitap Cevapları GEZEGEN YAYINLARI, 11. Sınıf Edebiyat Kitap Cevapları, Kitap Cevapları, 11. Sınıf Gezegen Yayınları Edebiyat Kitap Cevapları,


derskonum.com'un değerli akademisyen-öğretmen-öğrenci-edebiyat sever takipçileri.


Derskonum.com olarak her dönem olduğu gibi yeni dönemde de sizler için kitap cevapları, konu anlatımı, pdf ders notları ile her zaman yanınızdayız..Bu sayfamızda siz değerli takipçilerimiz için 11. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Cevapları GEZEGEN YAYINLARI üzerine bir paylaşım yazacağız. 

Siz de eğer bize ve tüm eğitim camiasına yardımcı olmak adına hazırladığınız yazılıları-notları-soruları-videoları paylaşmak isterseniz mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar..

doğru konum= derskonum

11. Sınıf Edebiyat Kitap Cevapları GEZEGEN YAYINLARI Sayfa 38

DİĞER TÜM SAYFALAR İÇİN TIKLAYINIZ.
.11. Sınıf Edebiyat Kitap Cevapları GEZEGEN YAYINLARI Sayfa 14 

.OKUMA- Hazırlık
1. Bir hikâyede hangi tür bir çatışmanın (fiziksel, psikolojik, toplumsal, kültürel, kavramsal vb.) varlığı sizi daha çok etkiler? Neden?
Psikolojik ve toplumsal çatışma.. Çünkü birinde bireyin iç dünyası var. Diğerinde ise toplum var.

2. Hayvan sevgisi hakkında neler söyleyebilirsiniz? Hayvanları sevmenin inanç, örf ve âdetler açısından yeri ve değeri nedir? Açıklayınız.

Hayvanlar da bizler gibi dünyada yaşayan canlılardır. Onlara en az insanlar kadar değer vermeli, yaşamlarına saygı duymalı, zarar vermemeli ve onları korumalıyız. İnancımız da örf ve adetlerimiz de bu şekildedir. " Onlar benim dilsiz kullarımdır." ayetini düşünerek hareket etmemiz gerekir.
.
.
.Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

sponsor reklamı

SPONSOR REKLAMI

derskonumesnk