sponsorlu reklam Admatic -sponsor

1 MİLYONLUK SORUYU GÖREN KİŞİ KİMDİR

1 MİLYONLUK SORUYU GÖREN KİŞİ KİMDİR, 1 MİLYONLUK SORUYU GÖREN KİŞİ, 1 MİLYONLUK SORU, Kim Milyoner Olmak İster 1 Milyonluk Soru, 


ATV ekranlarında 29 Haziran Cumartesi günü yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sürpriz anlar yaşandı. 

Yarışmacılardan Arda Bey, uzun zaman sonra 1 milyonluk soruyu görme hakkı kazanan yarışmacı oldu. 

12.soruyu görmeye hak kazanan yarışmacının heyecanı ekranlara da yansıdı. 

Seyircinin dört gözle beklediği 1 milyonluk soru için ise gözler televizyondaydı. Ancak yarışmanın süresinin bitmesinden ötürü 1 milyonluk soru haftaya yayınlanacak olan yeni bölüme kaldı.


Arda Ayten başarısıyla göz doldurdu. Peki Arda Ayten kimdir? Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında etkileyici hayat hikayesiyle gerek stüdyodaki gerekse ekran başındaki seyircilere duygu dolu anlar yaşatan Arda Ayten 1 milyon lira değerindeki soruyu görmeye hak kazandı.Milyoner'deki Arda Ayten kimdir?ARDA AYTEN KİMDİR?

Kitaplara karşı büyük bir ilgisi olduğunu dile getiren Arda Ayten, henüz 19 yaşında olan ve lisans eğitimine ise Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi'nde devam ediyor.
Kitaba karşı derin bir ilgisi olan ve bu nedenle harcamalarını ağırlıklı olarak kitap üzerine yaptığını ifade eden Arda Ayten, bu yıl içerisinde toplamda 100'ü aşkın kitap okuduğunu dile getirdi.


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

sponsor reklamı

SPONSOR REKLAMI

derskonumesnk