Sponsorlu Bağlantı

MAKALE VE FIKRA ARASINDAKİ FARKLAR

..........sponsorlu bağlantılar......... .........sponsorlu bağlantılar.......
.........sponsorlu bağlantılar....... .........sponsorlu bağlantılar.......

MAKALE VE FIKRA ARASINDAKİ FARKLAR
MAKALE VE FIKRA ARASINDAKİ FARKLAR, Makale ile fıkra arasındaki farkları söyleyiniz, MAKALE FIKRA KARŞILAŞTIRMASI, FIKRA VE MAKALE ARASINDAKİ BENZERLİK VE FARKLILIK,


DEĞERLİ TAKİPÇİLERİMİZ MAİL ADRESİMİZE GELEN BİR SORU ÜZERİNE BU YAZIMIZI YAZIYORUZ.. SİZ DE AKLINIZA TAKILAN VEYA CEVABINI MERAK ETTİĞİNİZ SORU VE SORUNLARI YORUM KISMINA VEYA İLETİŞİM ADRESİMİZ OLAN MAİL ADRESİMİZE YAZABİLİRSİNİZ..

İYİ ÇALIŞMALAR..


MAKALE VE FIKRA ARASINDAKİ FARKLAR
1 – Makale yazarı ele aldığı fikirleri bilimsel bir yaklaşımla incelerken fıkra yazarı yazarı kişisel görüşle ele alıp inceler.
2 – Makalede yazar fikirlerini kanıtlamak zorundadır. Bunun için sağlam güçlü kanıtlar göstermesi gerekir.
3 – Fıkrada ise böyle bir zorunluluk yoktur. Fıkra yazarı isterse ispatlama yoluna gider isterse gitmez, her türlü örneği kul1anabilir.
4 – Makale bilimsel bir yazı olduğu için resmi ve ciddi bir anlatım kul1anılır. Fıkrada ise samimi, rahat ve içten bir anlatım vardır.
5-Makale araştırılabilir herhangi bir konu hakkında yazılabilir ancak fıkra sadece güncel derskonum konular hakkında yazılabilir.
6-Makale yazı ömrü olarak daha kalıcıdır. Fıkralar ise güncel konuları ele aldığı için daha az kalıcıdır. Güncelliğini çabucak yitirir..........sponsorlu bağlantılar....... ..........sponsorlu bağlantılar........

PAYLAŞ BİZE DE KATKIN OLSUN :)

Facebook Twitter Google+
0 YORUM "MAKALE VE FIKRA ARASINDAKİ FARKLAR"

Back To Top -->