Sponsorlu Bağlantı

GELECEGIN EN IYI MESLEKLERI-2017-2018-2019 EN GÜZEL MESLEKLER

..........sponsorlu bağlantılar......... .........sponsorlu bağlantılar.......
.........sponsorlu bağlantılar....... .........sponsorlu bağlantılar.......

GELECEGIN EN IYI MESLEKLERI-2015-2016-2017-2018,EN GUZEL MESLEKLER, GELECEGIN EN IYI MESLEKLERI-2015-20-16-2017-2018, güncel hayat, önemli, en iyi meslekler, geleceğin meslekleri, gelecekteki meslekler, en gözde meslekler, en çok kazandıran meslekler, EN GÜZEL MESLEKLER,en iyi meslekler 2017,-2018-2019Trend belirleyici ''Trends Journal'' dergisi, en hızlı yaygınlaşan ve büyüyen işkollarını belirleyip, geleceğin en popüler 10 mesleğini seçti.
Deneyim Tasarımcısı: Perakende sektöründe çalışan bu yetenekli kişiler özellikle mağazalara gelen müşterilerin etkilenmesi üzerine odaklanıyor. Bunun içine çekici duvar boyalarının kullanılması, pencerelerin doğru yerlere açılması giriyor. Mağazada belli bir atmosfer yaratılarak, satılmak istenen eşyanın müşteri gözünde çekici olması sağlanmaya çalışılıyor.
Tıbbi Araştırmalar: Tıp, senelerden beri en popüler meslekler listesinde ilk sıralarda... İnsan ömrü uzarken, Parkinson ve Alzheimer gibi hastalıklarla savaşmak için gerekli araştırmaları yapanlar ise, tıbbın en popüler isimleri.


Web Tasarımcısı: İnternet üzerinde kendine ait bir sitesi olmayan şirketler artık müşteriler tarafından yeterince ciddiye alınmıyor. O yüzden her şirketin, her organizasyonun kendine ait bir sitesi olması gerekiyor. Bu da web tasarımcılarının gittikçe daha büyük bir öneme sahip olmasını sağlıyor
İnternet Güvenliği: İnternet üzerinde kişisel bilgilerin çok rahat kullanılması yüzünden güvenlik programları, gelecekte bu işle uğraşanlara inanılmaz paralar kazandıracak.
Şehir Planlayıcısı: Nüfusun artması, şehirlerde hayatı zorlaştırıyor. Her türlü etkinliğin ve yerleşim bölgelerinin detaylı planlanmasını sağlamak zorlaşıyor. Bu yüzden dünya çapında birçok şehir yeniden planlanmaya ihtiyaç duyuyor.
Medya Promosyoncusu: Bu mesleği normal halkla ilişkilerle karıştırmamak lazım. Sadece dedikodu, kulaktan dolma bilgilerin yayılmasını sağlamaktan ibaret. Özellikle internet yeni çalışma alanları. Böylece bir ürün piyasaya çıkmadan bile genel tüketici tarafından tanınmış oluyor.
Yetenek Avcıları: Eğlence dünyasının ihtiyacı olan yeni yüzleri ortaya çıkarmak... Bu iş basit görünmesine rağmen birçok neslin eğlence kültürünün ve tüketim eğiliminin şekillenmesini de sağlıyor.
Satın Alma Ajanları: Özellikle büyük mağazaların nelere ihtiyacı olduğunu, hangi ürünlere raflarında yer vermesi gerektiğini, hangi ürünlerin yeterince müşteri bulamayacağını belirleyen kişiler...
Sanat Yönetmenleri: Işık, boya, kamera... Tüm bunları yönetebilen. Hem sanatçı bir kişilik hem de popüler kültüre eğilim gerektiriyor.
Haber Analistleri: İnternet muhabirler için yeni bir çalışma alanını da ortaya çıkardı. İnternet üzerinde yeni tartışma alanları, haber merkezleri kuruldu.


BAŞKA BİR YÖNDEN
 GELECEKTE ÖNEM TAŞIYACAK MESLEKLER
*Sosyal medya ve sosyal ağlar iletişim uzmanları,
*internet pazarlama,
*mobil uygulama yazılımcıları,
*e-ticaret yazılımcılığı,
*girişim ve proje danışmanlığı,
*risk yöneticiliği,
*bilgi teknoloji uzmanları ve denetçileri,
*özellikle veri madenciliği yazılımı uzmanı,
*yazılım geliştirme mühendisleri ,
*veritabanı yöneticileri,
*bilgi teknolojilerini kullanabilen insan kaynakları uzmanları,
*iç kontrol sistem uzmanı,
*iş ve çevre güvenliği uzmanı,
*denetim,
*vergi ve teşvik uzmanları,
*çağrı merkezi ve müşteri ilişkileri uzmanlığı,
*iç ve dış çevreyi analiz edecek sosyal ve sektör araştırmacıları uzmanları,
*veri analisti,
*proje yöneticisi

.........sponsorlu bağlantılar....... ..........sponsorlu bağlantılar........

PAYLAŞ BİZE DE KATKIN OLSUN :)

Facebook Twitter Google+
0 YORUM "GELECEGIN EN IYI MESLEKLERI-2017-2018-2019 EN GÜZEL MESLEKLER"

Back To Top -->