DERSKONUM.COM


Paul McCartney The Beatles'in A Day in The Life şarkısının sonuna yerleştirdiği sesin sadece hangi hayvan tarafından duyulabileceğini söylemiştir?

..........sponsorlu bağlantılar......... .........sponsorlu bağlantılar.......
.........sponsorlu bağlantılar....... .........sponsorlu bağlantılar.......

Paul McCartney The Beatles'in A Day in The Life şarkısının sonuna yerleştirdiği sesin sadece hangi hayvan tarafından duyulabileceğini söylemiştir?,KİM MİLYONER OLMAK İSTER,
www.derskonum.com sitemizde yarışmada sorulan soruları görmeniz mümkün..
güncel şekilde anında yayınlayacağız :)

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YARIŞMASINDAKİ 21.06.2017 TARİHLİ 672. BÖLÜMDE YER ALAN SORULARDAN BİRİ DE BU İDİ.. YARIŞMACI BİRAZCIK ZORLANDI BU SORUDA.
. BAKALIM TAKİPÇİLERİMİZDEN KİMLER BU SORUYA CEVAP VEREBİLECEK.. 

Paul McCartney The Beatles'in A Day in The Life şarkısının sonuna yerleştirdiği sesin sadece hangi hayvan tarafından duyulabileceğini söylemiştir?

cevap: köpek

 Beatles'ın 1967 yılında çıkan ''Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band'' albümünün son parçası. Gelmiş geçmiş en güzel Beatles parçalarından olmasına rağmen değeri hiçbir zaman bilinmemiştir. Ayrıca parça LP olarak basıldığında, plağın son parçası olması nedeniyle John ve Paul çakallık yaparak şarkının sonuna bir köpek düdüğü sesi eklemişlerdir. Bu ses köpekleri kızdırmakla beraber onları şarkının çaldığı pikabın yanına çekmektedir. Bu ilginç deneysel zımbırtı, plakların çok yüksek frekanslı sesleri tam verimli kaydedememesinden dolayı hiçbir zaman tam olarak gerçekleşememiştir...
CEVABI BİLEN YORUMA YAZSIN BAKALIM

.........sponsorlu bağlantılar....... ..........sponsorlu bağlantılar........

PAYLAŞ BİZE DE KATKIN OLSUN :)

Facebook Twitter Google+
0 YORUM "Paul McCartney The Beatles'in A Day in The Life şarkısının sonuna yerleştirdiği sesin sadece hangi hayvan tarafından duyulabileceğini söylemiştir?"

Back To Top -->